Våra medarbetare

Här hittar du kontaktuppgifter till våra medarbetare.

VD Utesäljare Innesäljare Färgsäljare Inköp Lager, Transport & Administration

VD

Utesäljare

Bosse Fredriksson

Utesäljare

070-937 12 57

bo.fredriksson@gamlajernboden.se

Håkan Holm

Utesäljare

072-644 53 47

hakan.h@gamlajernboden.se

Innesäljare

Stefan Bengtsson

Stål- & Innesäljare

0457-47 29 94

stefan.b@gamlajernboden.se

Anton Lindström

Innesäljare

0457-47 29 96

anton.l@gamlajernboden.se

Johan Nöjd

Inköpsansvarig, Innesäljare

0457-47 29 93

johan.nojd@gamlajernboden.se

Jan-Henrik Petersson

Innesäljare

0457-47 29 98

janhenrik.p@gamlajernboden.se

Fredrik Olsson

Innesäljare

0457-38 18 10

fredrik.o@gamlajernboden.se

Johan Fast

Innesäljare

0457-38 18 12

johan.f@gamlajernboden.se

Färgsäljare

Håkan Nilsson

Färgsäljare

0457-38 18 16

hakan.n@gamlajernboden.se

Per-Olof Martinsson

Färgsäljare

0457-38 18 14

perolof.m@gamlajernboden.se

Helena Isaksson

Administration, Färgsäljare

0457-38 18 01

helena.i@gamlajernboden.se

Inköp

Johan Nöjd

Inköpsansvarig, Innesäljare

0457-47 29 93

johan.nojd@gamlajernboden.se

Josefin Wallin

Administration, Inköp

0457-38 18 17

josefin.w@gamlajernboden.se

Lager, Transport & Administration

Tommy Lindström

IT, Administration & Affärssystem

0457-47 29 92

tommy.l@gamlajernboden.se

Josefin Wallin

Administration, Inköp

0457-38 18 17

josefin.w@gamlajernboden.se

Helena Isaksson

Administration, Färgsäljare

0457-38 18 01

helena.i@gamlajernboden.se

Ann-Charlotte Wik

Ekonomi

0457-38 18 18

acw@gamlajernboden.se

Sofia Johansson

Godsmottagning

0457-38 18 13

gods@gamlajernboden.se

Staffan Johansson

Lager, Transport

0457-47 29 95

staffan.j@gamlajernboden.se

Musbah Abdou

Lager, Transport

0457-38 18 19